KONST / Litografier / Färglitografi 13449464
nr 1344 9464
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 310/335. Motivet: 34x44 cm
Kondition: skadat glas
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:43:16
100 kr
200 kr
350 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg